KONST / Litografier / Färglitografi 8371479
nr 837 1479
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Färglitografi, Lennart Glemme (f. 1927), 291 / 310, signerad, 1957, motivets mått: 39x28
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2013
kl 18:41:02
28/7 16:09:10